Üye Derneklerimizle Şölen Öncesi Toplantı Yaptık

MESDEF


Üye Derneklerimizle Gülpınar Derneğinde Şölen Öncesi Toplantı Yaptık

Üye Derneklerimizle Gülpınar Derneğinde Şölen Öncesi Toplantı Yaptık

 

Mesudiye Dernekler Federasyonumuza bağlı 36 dernek başkanları, yöneticileri ve MESDEF Yönetim Kurulu ile Gülpınar Derneğinin ev sahipliğinde 9 Mart'ta yapılacak olan "BÜYÜK MESUDİYE ŞÖLENİ" ile ilgili değerlendirme toplantısı yaptık. Mesudiye Belediye Başkanımız İsa GÜL'de toplantımıza katılarak gecemize sonsuz destek verdiklerini bildirdiler.

 

Gülpınar Derneği, konuklarına bir kazan keşkek yapmış, yahnisini de ihmal etmemiştir. Özlem duyulan Keşkek için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

 

Üye Derneklerimize davetiyeler ve afişlerimiz dağıtıldı. Bu zamana kadar yapılan hazırlıklar ve şölene kadar yapılacaklar ile ilgili bilgiler verildi, görev dağılımları yapıldı. Katılımın üst düzeyde ve yoğun olacağı bildirilen gecede Mesudiyeli hemşerilerimizin salona erken gelmeleri ve derneklerimiz için ayrılan yerlerinde yer almaları konusunda ricada bulunuldu.

 

 

Toplantıya yeni seçilen Mesudiye Spor Klüp Başkanımız Sn.Özat Özsoy'da katılmışlardır. 2 Mart akşamı Salon Princess'de Mesudiye Sporumuzun destek gecesi yaptığını, biletler için Kulüp yöneticileriyle görüşülebileceğini ve desteklerini beklediğini söyledi. 

 

50 kişilik genç ekibimiz, o gecede en büyük görevi üstleneceklerdir. Bu konuda gençlerden sorumlu yönetim kurulu üyemiz Atakan Başarslan görevlendirilmiştir.

 

Tüm Mesudiyeli hemşerilerimizi bu şölenimizde görmek istiyoruz.  Şölenimiz programı hakkında afişimizi inceleyebilirsiniz (AFİŞ)

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön