Üye Derneğimiz Gülpınar Köyü Derneği Genel Kurulunu Yaptı

ÜYE DERNEKLER


Mesudiye ilçemize bağlı gülpınar köyü dernek başkanını seçti.2 Dönemdir dernek başkanlığını yapan Gültekin AYDIN görevini layık'ı ile yerine getirdiğini gösterek Gülpınar derneğinin 10'uncu dönem dernek başkanı oldu.

 

 

 

 

 

Üye Derneğimiz Gülpınar Köyü Derneği Genel Kurulunda Gültekin Aydın Güven Tazeledi

 
 
 
2 Dönemdir dernek başkanlığını yapan Gültekin AYDIN, görevini layıkı ile yerine getirdiğini gösterek Gülpınar Derneğinin 10'uncu dönem dernek başkanı oldu. Gülpınar Derneği'nde yapılan dernek seçimine dernek yöneticilerin yanı sıra sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve Yeşilce Belediye Başkanı ve Mesudiye Chp Belediye Başkan adayı Fevzi Ünal'da katıldı.
 
 
Fevzi Ünal yaptğı konuşmada:
Bende sizin bir evladınız olarak destekleriniz ile birlikte Mesudiye Belediye başkanlığına aday oldum. İstanbuldaki köy derneklerine önem veriyorum. Çünkü onlar bizim İstanbul'daki temsilcilerimiz. Yeni seçilen yönetim kurulu arkadaşlarımı kutluyor, inşallah Gülpınar Köyü'nü adına yakışır bir şekilde gül gibi bir köy yaparlar 
 
 
Daha sonra konuşma yapan Gülpınar Köyü dernek başkanı Gültekin Aydın;
"Bu göreve 3'üncü defa seçilmenin gururunu yaşıyorum. Yönetim kurulu arkadaşlarım ile ve köy muhtarımızın sivil toplum örgütleri ile birlikte Feyzi Başkanın dediği gibi köyümüzü gül gibi bir köy yapacağız, bundan kimsenin şüphesi olmadığına eminim. Bunu tekrar seçilerek gösterdik. Tüm hemşerilemize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum" sözleriyle tamamladı.
 
 
Yeni Dernek Yönetimi
Yönetim Kurulu Başkanı Gültekin AYDIN
Başkan Yardımcı Ali AYDIN
Muhasip Necmi ŞEN
Sekreter Hüseyin AKSOY
Üye Kenan YAMAN
 
 
Haber: Onur Okutan-Ordu Olay
 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön