Orduspor a Destek Gecesinde MESDEF de yerini aldı

ORDU


Orduspor’lular Derneği tarafından organize edilen Orduspor Gecesi, 18 Ocak 2014 tarihinde İstanbul Wow Otel'de gerçekleşti.

 
 
 
 
 
 
 
Orduspor'a Destek Gecesinde MESDEF'de yerini aldı
 
 
İstanbul'da faaliyet gösteren Ordusporlular Derneği tarafından Orduspor'a destek amacı ile organize edilen Orduspor Gecesi, dün gece İstanbul Wow Otel'de gerçekleşti. Geceye Ordu Valisi Kenan Çiftçi, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz,  AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, Gençlik Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz, Eski Başkanlardan Yaşar Pamuk ile Kulüp Başkanımız Nedim Türkmen, MESDEF ve aynı zamanda Ordusporlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin Kaya, derneğin Yönetim Kurulu üyeleri ve iş adamları katıldı
 
 
Gerçekleştirilen gecede söz alan konuşmacılar Orduspor'a destek çağrısında bulunurken, Kulüp Başkanımız Nedim Türkmen ve Ordusporlular Derneği Başkanı Salih Ziya Cörüt katılımcılara teşekkür konuşması yaptı. Ordulu tiyatro ve sinema oyuncusu Metin Yıldız'ın sunuculuğunu yaptığı, teknik ekip ve oyuncularımızın imzaladığı formaların açık arttırma usulü satışa sunulduğu gecede, ses sanatçıları Erol Aydoğan, Suat Suna ve Şevval Sam sahne aldı.
 
 
Yaklaşık 2 Saat Sahnede kalan Şevval Sam, Konserin Başlangıcında, dinleyicilerinin arasına girerek, onları şarkıları ile selamladı. Hediye edilen Orduspor atkısını boynuna dolayarak şarkılarını seselendirmeye devam eden Şevval Sam, Ordupsor Dayanışma gecesi için özel hazırladığı repertuarında, Ordu’ya ait türküler seslendirdi. Sahnede dans ekibi, Ordu Karşılaması ve orunları ile Şevval Sam’a eşlik etti.
 
 
Gecenin Finalinde ise Şevval Hanım’ın Yoroz Horon Ekibi ile seslendirdiği atışma ve ekibin horon dansı izleyicileri çoşturdu.
 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön