Mesudiye STK ları İle İstişare Toplantısı

MESUDİYE


MESDEF, MESVAK ve Mesudiye Spor'un ev sahipliğinde Mesudiye Kaymakamı Sn.Lütfullah ÜN'ü ve Mesudiye Belediye Başkanı Sn.İsa GÜL'ü Mesudiyeli STK Yöneticileriyle buluşturduk.

Sancaktepe Kültür Merkezi'nde MESDEF, MESVAK ve Mesudiye Spor'un ev sahipliğinde Mesudiye Kaymakamı Sn.Lütfullah ÜN'ü ve Mesudiye Belediye Başkanı Sn.İsa GÜL'ü Mesudiyeli STK Yöneticileriyle buluşturduk.

 

Program öncesinde misafirlerimize kokteyl ikramı yapıldı. 

 

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı  programa Mesudiyeli STK Başkan ve yöneticileri haricinde Çevre ve Şehircilik Bakan Danışmanı Sn.Zekeriya Erdim, İŞKUR İl Müdürü Sn.Muammer COŞKUN, Mesudiyenin Sesi Gazetesi sahibi Sn.Sefai UZUNYURT, Mesudiye'den gelen Mesudiye Belediyesi Meclis Üyeleri ve Bazı Köy Muhtarlarımız katıldılar.

 

Ev sahibi kurumların başkanları, akabinde Zekeirya Erdim ve Kaymakamımız kısa bir selamlama konuşmaları yaptı. Sonrasında Belediye Başkanımız Sn.İsa GÜL mikrofonu aldı.

 

Belediye olarak özellikle son 6 ayda yapılmış olan hizmetleri, hazli hazırda devam eden ve planlanan projelerden bahsetti. Nüfus çalışmalarına büyük yer verdi ve nüfuslarının Mesudiyeye alınması konusunda talebini bildirdi.

 

Programın sonunda soru ve cevap bölümünde 10 a yakın hemşerimiz dilke, beklenti ve sorularını ilettiler. 

 

2,5 saat süren programdan tüm katılımcılar memnun ayrıldılar.

 

Değerli katılımcılara teşekkür ediyoruz.

16.11.2014

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön