Mesudiye Dernekler Fedarasyonu ndan YİBO Öğrencilerine Karne Hediyesi

MESDEF

Mesudiye Dernekler Fedarasyonu ndan YİBO Öğrencilerine Karne Hediyesi
 
2010-2011 Eğitim Öğretim yılının son gününde Mesudiye Belediye Başkanı İsa GÜL ve kısa adı MESDEF olan Mesudiye Dernekler Federasyonu'nun katkıları ile Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Öğrencilerine voleybol topu, futbol topu, forma ve diğer spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı.
 
Dağıtımımla ilgili konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan KÜÇÜKSOLAK ve Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müdürü Atilla Arıcan, katkılarından dolayı Belediye Başkanı İsa Gül ve özellikle Mesudiye Dernekler Federasyonu adına aralarında bulunan Arıkmusa Köyü Dernek Başkanı ve Mesudiye Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Sn.Yasin ERDEM'e teşekkür etti.
 
Programın devamında konuşan İsa GÜL, yapılan yardımlara belediye olarak öncülük ettiklerini ve Mesudiye Dernekler Federasyonu'nun yeni kurulmasına rağmen kısa sürede organize olup yardımlar yapıldığını ve bu yardımların devamının geleceğini söyledi.
 
MESDEF Başkan Yardımcısı Sn.Yasin ERDEM ise, "küçükte olsa bu tür hediyelerin bizler için çok önem arz etmese de memleketimizin geleceği olacak gençlerimiz, öğrencilerimiz için büyük önem arz etmektedir. Federasyon Başkanımız Sn.Zekeriya Erdim Bey'in de eğitimci olması hasebiyle eğitime ve eğitime gönül veren eğitimcilerimize daha farklı bakmakta ve hizmet anlamında gayret etmektedir. Bizlere bu imkanı sağladığınız için çok çok teşekkür ederiz." sözleriyle konuşmasını tamamladı.
 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön