MESDEF SPOR Zorlu Mücadeleden Galip Ayrıldı

MESDEF


Ordu Dernekler Platformu tarafından düzenlenen dostluk turnuvasında heyecan son hızı ile devam ediyor. Geçen senenin şampiyonu Mesdef şampiyonluk iddiasını devam ettirmek ve şampiyon olarak seriye devam etmek istiyor.

Ordu Dernekler Platformu tarafından düzenlenen dostluk turnuvasında heyecan son hızı ile devam ediyor. Geçen senenin şampiyonu MESDEF şampiyonluk iddiasını devam ettirmek ve şampiyon olarak seriye devam etmek istiyor.
 
Mimar Sinan Stadı’nda oynanan Ordu Dernekler Platformu futbol turnuvası 4’üncü hafta maçında Mesudiye Dernekler Federasyonu ve grubun güçlü takımı Evren Mahallesi Derneği ile karşı karşıya geldi. Zorlu mücadelede Gülen taraf 3-2’lik skor ile MESDEF oldu ve C grubunun liderliğini ele geçirdiler. İsmail Koçyiğit ve Erdal Tiryaki yönetimindeki şampiyon MESDEF bu senede iddialı olduğunu gösterdi ve şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını kanıtladılar.
 
 
Takım Harikalar Yaratıyor
 
MESDEF takımında her hafta bir futbolcu ön planı çıkıyor bizde övgü dolu sözler ile bundan bahsediyorduk. Bu hafta Mesudiye için mücadele eden 11 altın kalpli çocuk vardı. Herkes yüreğini ortaya koymuş grubun iddialı takımı Evren Mahallesini yenerek gurubun liderliği ele geçirmek ümidi ile çıktıkları mücadeleden 3-2’lik skorla ayrılmayı bildiler.
 
4 Haftada 10 Puan
 
C grubunda mücadele eden Mesdef oynadığı 4 mücadelede elde ettiği 3 galibiyet 1 beraberlik ile 10 puanda ve grubun liderliğini elinde bulunduruyor.
 
 
 
Grupda Ak Kara Belli Oldu
 
MESDEF SPOR'un yer aldığı C grubunda, MESDEF’in yanı sıra Evren Mahallesi takımı gruptan çıkması kesin gözü ile bakılıyor.
 
Evren Mahallesi
 
Perşembe Kırlı
 
MESDEF(Mesudiye Dernekler Federasyonu)
 
Fatsa Küpdüşenler
 
Aybastı Pelitözü
 
Gölköy Haruniye
 
 
 
MESDEF Futbol Takımı
 
Abdülkadir Türkmen  (Çardaklı)
 
Murat Koçyiğit (Ç.Sarıca)
 
Mehmet Çoşkun (Ç.Sarıca)
 
Emre Türko (Ç.Sarıca)
 
Engin Aycan (Güneyce)
 
Ahmet Erdem (Kışlacık)
 
Anıl Şahin (Yuvalı)
 
Aykut Sönmez (Perşembe)
 
Adem Şahin (Yuvalı)
 
Şenol Arslan (Yuvalı)
 
Erkan Yalçın (Musalı)
 
TD: Erdal Tiryaki(Çardaklı), İsmail Koçyiğit(Ç.Sarıca)
 
 
HABER : Onur OKUTAN
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön