MESDEF Turnuvanın İlk Maçında 1 Puanla Yetindi

MESDEF


Fatsa Küpdüşenliler 4:4 MESDEF

Mimar Sinan Stadı’nda oynanan Ordu Dernekler Platformu Turnuvası ilk hafta maçında MESDEF ve Küpdüşenliler karşı karşıya geldi. Geçen Senenin Şampiyonu MESDEF’in sahne aldığı karşılaşmada Küpdüşenliler iyi bir oyun sergiledi ve puanlar paylaşıldı.  4-4

 
 
MAÇIN ADAMI
Küpdüşenliler takımından Tarık 3 gol atıp hat-trick yaparak maçın adamı oldu. Özellikle her pozisyonda golü arayan futbolcu, bu özelliğiyle maçın yıldızı olmayı fazlasıyla hak etti.
 
KÜPDÜŞENLİLER TAKIMININ BELİRGİN ÖZELLİĞİ
İleri uçta tehlikeli silahlara sahip olan Küpdüşenliler, takım olarak birbirini tanıyan oyunculardan kurulu. Özellikle çok çabuk ileri uca top taşıyan ekip bunun faydasını maçta gördü. 
 
MESDEF TAKIMININ BELİRGİN ÖZELLİĞİ
Geçen senenin Şampiyonu olmanın hem yükünü hem de güvenini taşıyan Mesdef özellikle Gökay ile topu buluşturmaya çalıştı. Bazı anlarda oyundan kopan bir yapıya sahip olan takım turnuvaya çok hızlı girmek istese de bunda başarılı olamadı.
 
MESDEF TAKIMININ EN İYİ OYUNCUSU
Gökay Attığı iki gol ve fırsatçılığıyla ön plana çıktı. Her aldığı topta kaleyi yoklamaya çalışan oyuncu bunda iki kez başarılı oldu. Yüzü rakip kaleye dönükken çok tehlikeli olan Gökay bakalım ileriki maçlarda neler yapacak.       
 
BİR SONRAKİ HAFTA
13 Nisan 2014 Pazar günü saat 15:10'da "Perşembe Kırlı Beldesi Derneği" ile aynı statda oynanacaktır. Maçı seyretmek isteyen hemşerilerimize duyurulur. MESDEF SPOR ekibimize şimdiden başarılar dileriz.
 
Maç Özeti

 

 

Haber: www.orderfutbol.com

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön