MESDEF, Aybastı Pelitözü nü 12 den Vurdu

MESDEF


Ordu Dernekler Platformu tarafından düzenlenen dostluk turnuvasında heyecan son hızı ile devam ediyor. Geçen senenin şampiyonu MESDEF rakibi Aybastı Pelitözünü 12-0 yenerek şampiyonluk iddiasını devam ettirmek ve şampiyon olarak seriye devam etmek istiyor

Ordu Dernekler Platformu tarafından düzenlenen dostluk turnuvasında heyecan son hızı ile devam ediyor. Geçen senenin şampiyonu Mesdef şampiyonluk iddiasını devam ettirmek ve şampiyon olarak seriye devam etmek istiyor.
 
Mimar Sinan Stadı’nda oynanan Ordu Dernekler Platformu futbol turnuvası ikinci hafta maçında Mesudiye Dernekler Federasyonu ve Aybastı Pelitözü köyü derneği ile karşı karşıya geldi. Gülen taraf 12-0 gibi net bir skor ile Mesdef oldu.İsmail Koçyiğit ve Erdal Tiryaki yönetimindeki şampiyon Mesdef bu senede iddialı olduğunu gösterdi ve şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını kanıtladılar.
 
Tartışmasız Yıldız Adem Şahin
Mesdef takımı iddialı bir kadro kurarak şampiyonluk unvanını korumak istiyor. Bu neticede iyi bir arşiv araştırmasından sonra oyuncularını seçen İsmail Ve Erdal hoca takıma öyle bir oyuncu kazandırmışlar ki ilerleyen yaşına rağmen oynadığı futbol ile göz boyayan Mesudiye Yuvalı köyünden Adem Şahin bu hafta attığı 5 gol ve sergiledi futbol ile maçın yıldızı olmayı başardı. Mesdef takımın diğer gollerini ise Emre Turko 3, Abdülkadir Türkmen 3,Anıl Şahin 1 attı.
 
Üç Haftada 7 Puan
 
C grubunda mücadele eden Mesdef oynadığı iki mücadelede elde ettiği 2 galibiyet 1 beraberlik ile 7 puanda ve grubun iddialı takımı.
 
C Grubu Ölüm Grubu
 
Mesdefinde yer aldığı C grubu turnuvanın en ateşli gurubu denk güçlerin mücadele ettiği grupta şu takımlar yer alıyor.
 
Evren Mahallesi
 
Perşembe Kırlı
 
Mesudiye Dernekler Federasyonu
 
Fatsa Küpdüşenler
 
Aybastı Pelitözü
 
Gölköy Haruniye
 
 
 
Mesdef Futbol Takımı
 
Abdülkadir Türkmen  (Çardaklı)
 
Murat Koçyiğit (Ç.Sarıca)
 
Mehmet Çoşkun (Ç.Sarıca)
 
Emre Türko (Ç.Sarıca)
 
Engin Aycan (Güneyce)
 
Ahmet Erdem (Kışlacık)
 
Anıl Şahin (Yuvalı)
 
Aykut Sönmez (Perşembe)
 
Adem Şahin (Yuvalı)
 
Şenol Arslan (Yuvalı)
 
Erkan Yalçın (Musalı)
 
TD: Erdal Tiryaki(Çardaklı), İsmail Koçyiğit(Ç.Sarıca)
 
 
 
 
 

 

 

HABER : Onur Okutan-Mesudiye Gündem

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön