MESDEF, İstanbul İl Dernekler Masası Yetkilileriyle Dernek Başkanlarımızı Buluşturdu

MESDEF

MESDEF, İSTANBUL İL DERNEKLER MASASI YEKİLİLERİYLE MESUDİYE KÖY VE MAHALLE DERNEK BAŞKANLARINI BULUŞTURDU
 
MESDEF, yine bir ilke imza atarak doğru bildiğimiz yanlışlıkları en doğru kaynaktan öğrenilmesi için, Mesudiyeli tüm köy ve mahalle Dernek Başkanlarını yönetimiyle birlikte İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü yetkililerini aynı mekânda buluşturdu.
 
 
16 Aralık 2012 Pazar günü saat 10:00-12:30 aralığında Üsküdar Belediyesi Altunizade Kültür Merkezi’nde yapılan “Dernekler Mevzuatı Bilgilendirme Toplantısı”na katılım beklenenin üzerinde oldu. Toplantı, İkram ve dostların kısa hasret gidermelerinin ardından MESDEF Yönetim Kurulu Üyesi Erik Köyü Dernek Başkanı Sn. İsa KARAKUŞ’un açılış konuşmasının ardından sözü programın moderatörü İŞ-KUR İstanbul İl Müdürü ve MESDEF Genel Başkan Yardımcısı olan Muammer COŞKUN Bey’e bıraktı. Sn.COŞKUN kısa bir selamlama konuşmasından sonra sahneye MESDEF Genel Başkanı Sn.Zekeriya ERDİM Bey davet edildi.  Günün anlam ve önemini, MESDEF’in yapmış oldukları ve yapmayı planladıkları projeleri  özlü sözleriyle devam ettiren ERDİM, konuşmasını Dernek Başkanları ve Yönetimlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek sonlandırdı. 
 
 
Daha sonra sahneye programın konusu olan Yeni Dernekler Mevzuatı ile ilgili sunumunu yapmak üzere İstanbul İl Dernekler Müdürlüğü Şefi Sn. özlem MEDENİ Hanımefendi davet edildi. 40 dakikalık sunumundan sonra Dernek Başkanları doğru bildikleri yanlışlıklar hakkında sorular sordular ve aldıkları cevaplar karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. 
 
 
Beklenenin üzerinde bir katılım ve verimli geçen bir toplantı yapılmıştır. Tüm Dernek Başkanları, bu programın düşünülmüş olması ve gerçekleştirilmiş olmasından dolayı MESDEF Yönetimine teşekkürlerini bildirdiler.
 
 
Programın moderatörü Sn.Muammer COŞKUN Bey, kapanış konuşmasını yapmak üzere mikrofonu MESDEF Genel Başkanı Sn.Zekeriya ERDİM Bey’e takdim etti ve akabinde program sona erdi.
 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön