MESDEF, Mesudiyeli Sanatçılarımızla Buluştu

MESDEF


MESDEF Yönetiminden birkaç kişi ile bazı Mesudiyeli Sanatçılarımızla buluşma gerçekleştirildi.

Mesudiyeli Sanatçılarımızla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beykoz Burunbahçe Sosyal Tesislerinde Buluştuk

 

MESDEF Genel Başkanı Özlem Öztekin Vural, Genel Sekreter Adnan Kıran ve Yönetim Kurulu Üyesi Sabahattin Öztürk, Müsait olan Mesudiyeli sanatçılarımızla kahvaltıda buluştular.

 

Buluşmaya Fatih Yaman, Menderes Koç, Bülent Yılmaz ve Eşi, Sedat Ünver, Yusuf Kuvancı, Erol Aydoğan, Bahar Solmaz ve Kubilay Duman katıldılar. Sanatçılarımızla kahvaltı yaptıktan sonra tesisin "Osmanlı Odası"na geçildi ve MESDEF'in organizesiyle 1 Mart 2014 Cumartesi günü akşamı Haldun Alagaş Spor Salonu'nda yapılacak olan "BÜYÜK MESUDİYE ŞÖLENİ" hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. O geceyi hem mesudiyemiz için hemde Mesudiyeli Sanatçılarımız adına nasıl verimli hale getirebilirizin konuşulduğu toplantıda, tüm sanatçılarımız görüşlerini dile getirdiler.

 

Herşeyden önce böyle büyük bir organize öncesi kendilerinin fikirlerine müracaat etmelerimizden dolayı tüm sanatçılarımız MESDEF Yönetimine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

O gece sahne alacak sanatçı seçimini tamamen MESDEF Yönetimine bırakan sanatçılarımıza bizlerde teşekkür ediyoruz. Daha sonraki programlarda değişik sanatçılar tercih etme konusunda MESDEF Yönetimi olarak kendilerine söz verildi.

 

Şölen haricinde sanatçılarımız genel anlamda yaşamış oldukları sıkıntıları ve taleplerini dile getirdiler. Karşılıklı destek konusunda ortak karar alınan toplantı, tesisin iskelesinde fotoğraf çekilerek sona erdi.

 

MESDEF HABER

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön