MESDEF, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı Dernek Başkanlarımızla Buluşturdu

MESDEF


MESDEF in ev sahipliğinde, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız Dernek Başkanlarımızla kahvaltıda bir araya geldi.

 

 

 

MESDEF, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızı Dernek Başkanlarımızla Buluşturdu.

 

Mesudiye Dernekler Federasyonu'nun ev sahipliğinde Mesudiye Kaymakamımız Sn. Lütfullah ÜN ile Mesudiye Belediye Başkanımız Sn.İsa GÜL, Beykoz'da bulunan Beytaş Sosyal Tesislerinde İstanbul'da bulunan Dernek Başkanlarımızla bir araya geldiler.

 

Programın Moderatörlüğünü MESDEF(Mesudiye Dernekler Federasyonu) Genel Başkanı Sn.Özlem ÖZTEKİN VURAL yaptı.

 

Mesudiye Kaymakamımız Sn.Lütfullah ÜN, Mesudiye'de yapılacak olan Meslek Yüksek Okulu Kampüsü ve daha da profesyonel hale getirilmesi düşünülen Diyaliz Merkezi hakkında bilgiler verdi.

 

Mesudiye Belediye Başkanı Sn.İsa Gül ise Mesudiye'deki genel çalışmalar, yaşanılan sıkıntılar ve geçici de olsa almış oldukları önlemlerden bahsetti. Yıl sonuna kadar nüfusumuzun 20 Bin'in üzerine çıkarılması konusunda çalışmalar yaptıklarını, bu sayede Hastanemizdeki uzman doktor kadro sayısının artacağından İller Bankasından kişi başı gelecek ücrete kadar bir çok konuda kazanç sağlanacağını, bu konuda da tüm hemşerilerini yılın çoğu zamanını Mesudiye'de geçiren hemşerilerinin ikametlerini Mesudiye'ye almaya davet etti.

 

Daha sonra dernek başkanları Mesudiye ve kendi mahalleleri hakkındaki sıkıntılarını Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza ilettiler.

 

Herkesin mutlu olduğu hasbihal buluşması, toplu çekilen fotoğrafla son buldu.

 

Adnan KIRAN
MESDEF Haber
23.08.2014 

 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön