İsa Gül İstanbul da Hemşehrileri İle Buluştu.

MESUDİYE

Geceye köy dernek başkanlarının yanı sıra, Mesudiyeli iş adamları, Mesdef yönetim kurulu, Mesvak yönetim kurulu ve Beykoz Mesudiyeliler derneği yönetim kurulu katıldı.

Gecede birlik beraberlik mesajı veren Mesudiye belediye başkanı İsa Gül “Hep birlikte daha güzel Mesudiye için elimizi taşın altına koyacağız.”dedi ve ekledi.

SEÇİLDİĞİM GÜN ROZETİMİ BİR KENARA BIRAKTIM

İsa Gül “Bana güvenen ve destekleyen herkese teşekkür ederim. Ben seçildiğim ilk gün AKP rozeti çıkartarak bir kenara bıraktım ve tüm Mesudiyelilerin belediye başkanı olacağım bunun için söz verdim.. Bizim şahsi bir davamız yok bizim derdimiz Mesudiye olacak. Kimsenin Mesudiye’nin adını kullanarak isim yapmasına izin vermeceğiz. Mesudiye’yi daha ileriye nasıl taşırız bunun gayesindeyiz. Onun için köy dernek başkanlarının istirhamım tüm dernekler Mesdef’e üye olsun. Ayrıca diğer değinmek istediğim konu belediyemizin nüfusu fazla gözüksün, daha fazla gelir belediyemize gelsin bunun akıbetinde daha fazla hizmet yapalım onun için lütfen ikametgâh adresini Mesudiye olarak gösteriniz. ”dedi.

 

BİZİM TEK GAYEMİZ MESUDİYE

MESDEF Genel Başkan Yardımcısı Sabahattin Kaya “Biz İstanbul’daki Mesudiyeliler olarak buradan Mesudiye için neler yapabiliriz onun için uğraşıyoruz. Bizim tek gayemiz Mesudiye seçilen belediye başkanı İsa Gül değilde başkası olsa yine aynı şekilde birlik beraberlik içinde olurduk. İlçemizi kimse kendi menfaatleri doğrultusunda kullanamaz.”dedi.

 

MESUDİYE ÜZERİNE BİR ÇOK PROJEMİZ VAR

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllecinin Danışmanı ve MESDEF Eski Genel Başkanı Zekeriya Erdim “Çevre üzerine Karadeniz’de birçok projemiz var özelikle Ordu üzerine birçok çalışmamız var. Ordu üzerindeki çalışmaların başlangıç noktası Mesudiye olacaktır. İlerleyen tarihlerde bu konu ile ilgili Mesudiye belediye başkanımız İsa Gül ile istişare halinde olacağız ve Mesudiye’mizin kalkınması için birçok projeye imza atacağız.”dedi.

 

 

HABER : Onur Okutan-Mesudiye Gündem

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön