Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Mesudiye Köy Dernekleri’nin toplantısına katıldı

MESUDİYE


Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Mesudiye Kardeş İlçemizdir, Verilen Tüm Sözler Yerine Getirilecektir”

Başkan Çelikbilek: “Mesudiye Kardeş İlçemizdir, Verilen Tüm Sözler Yerine Getirilecektir”
 
AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayı listesine kontenjandan giren hemşerimiz Av.Erdal Demir, yapmış olduğu organizeyle Beykozda bulunan 22 Mesudiye Köy ve Mahalle Dernek Başkanlarınıyla Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i buluşturdu.
 
Beykoz’daki sivil toplum kuruluşlarıyla her platformda bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek Beykoz'da bulunan Ordu Mesudiye Köy ve Mahalle Dernekleri’nin toplantısına katıldı.
 
Başkan Çelikbilek, azim ve kararlıkla izledikleri yol haritasıyla Mesudiye için vermiş olduğumuz tüm sözlerin arkasındayız, seçilsekte seçilmesekte bu sözler yerine kesinlikle getirilecektir sözü verdi. 
 
Beytaş Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantıya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ordu Mesudiye Belediye Başkanı ve yeni dönem Başkan Adayı İsa Gül, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, İŞKUR İstanbul İl Müdürü Muammer Coşkun, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Spor A.Ş Genel Müdürü Alparslan Ertekin ve Ordu Mesudiye adıyla kurulan toplam 22 derneğin başkan ve yöneticileri katıldı. 
 
Tarih : 24.02.2014
 
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön