2.Büyük Mesudiye Şölenine Davetlisiniz

MESDEF


MESDEF, büyük ses getiren bu organizasyonun 2.sini 24 Mayıs 2015 Pazar günü Mesudiyelilerin gür sesini Ordu TV aracılığıyla tekrar tüm dünyaya duyurmak için çalışmalarına başladı.

MESDEF, MESUDİYELİLERİN GÜCÜNÜ CANLI
YAYINLA TÜM DÜNYAYA 2.KEZ DUYURACAK

Kurulduğu günden buyana birçok ilklere imza atan ve kısa adı MESDEF olan Mesudiye Dernekler Federasyonu, 2014 yılında Ümraniye Haldun Alagaş Spor Kompleksi’nde “1.Büyük Mesudiye Şöleni” düzenleyerek 5000 kişilik salonu Mesudiyelilerle hınca hınç doldurmuştu.

 

 

MESDEF, büyük ses getiren bu organizasyonun 2.sini 24 Mayıs 2015 Pazar günü aynı mekan ve saatte, Mesudiyelilerin gür sesini Ordu TV aracılığıyla tekrar tüm dünyaya duyurmak için çalışmalarına başladı.

 

Tüm programlarında Mesudiyeli sanatçılarımıza desteğini esirgemeyen MESDEF, bu gecede sahne alacak sunucu, folklör ekibi ve ses sanatçısı toplam 6 sanatçının 5 i Mesudiyeli değerlerimiz.

 

MESDEF Genel Başkanı Av.Özlem ÖZTEKİN VURAL, “İstanbul’un her köşesinden otobüslerle ücretsiz ulaşımın(gidiş-dönüş) sağlanacağı 7 den 70 e herkese hitap edecek etkinliklerin olduğu, Ordu’nun, İstanbul’un ve devletimizin üst düzey bürokratlarının katılacağı geceye, katılımlarıyla bizleri daha çok memnun edecek kıymetli olan tüm Mesudiyeli hemşerilerimizi akraba, eş dost ve komşularıyla birlikte bekliyoruz.” ifadelerinde bulundu.

1 Adet Yorum İncelenmektedir. Henüz Onaylanmamıştır.

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön