MESDEF in 3.Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

MESDEF


MESDEF in 3.Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

MESDEF'in 3.Kuruluş Yıldönümü Kutlu Olsun

 

Kuruluşunun 3. yıldönümünü kutlayan MESDEF, henüz büyüme ve gelişme aşamasındadır. 17 Dernekle kurulan Federasyonumuz, 3 yıl gibi bir süre içerisinde üye sayısını resmi başvurusunu yapmış 39'a çıkarmıştır.
 
Üye olmak için genel kurul kararı gerektiğinden derneklerimizin üye olma süreci uzun sürmektedir. Bizler çok iyi biliyoruz ki, Mesudiye ve Mesudiyelilere geçmiş haber ve faaliyetlerden de görüleceği üzere hizmetten başka bir gayesi olmayan MESDEF'e, Mesudiye’mizin tüm dernekleri gönülden üyedir. Resmi prosedürlerini aştıktan sonra da inanıyoruz ki eksiksiz tüm derneklerimizin MESDEF'e resmi üyelikleri gerçekleşecek ve Mesudiye’miz tek yumruk olacaktır.

 

Vakfımız, Derneklerimiz ve Mesudiye Spor'umuzla kol kola kenetlenerek hizmet etmeye devam ediyoruz. Kuruluş gayemizi, hedeflerimizi açıkçası kendimizi, yeterince anlatamadığımızdan olacak ki bazı hemşerilerimiz federasyonumuza halen temkinli bakarak uzak durmayı tercih etmişlerdir. Sanıyoruz ki asıl gayemizi onlarda gördükten sonra Mesudiye’mizin daha da güçlenmesine katkı sağlayacaklardır.
 
Sloganımız her şeyin açıkça özetidir.
 
Bu güne kadar Mesudiye’mize, Mesudiyelilere, köylerine ve bu sayede Ordumuza ve Ülkemize hizmet eden tüm hemşerilerimize sonsuz şükranlarımızı sunar, nice mutlu yıllar dileriz.
 
Mesudiye’mize gönül veren tüm hemşerilerimize saygılar.

 

Özlem Öztekin VURAL
Mesudiye Dernekler Federasyonu
netim Kurulu Başkanı

Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...

Yorum Yaz

Siz de yorum yapın
Adınız
Eposta
Yorumunuz
 
Başa Dön